Slide Slide Poznejte sílu
procesorů AMD
AMD Ryzen 5000

Desktopové procesory a Workstation

Když máte světově nejpokročilejší architekturu procesoru pro hráče a tvůrce obsahu, jsou možnosti nekonečné. Ať už hrajete nejnovější hry, navrhujete nejmodernější mrakodrap, či zpracováváte velké množství dat, potřebujete výkonný procesor, který to vše zvládne. AMD Ryzen 5000 série stolních procesorů nastavuje novou laťku pro hráče a tvůrce obsahu.

Serverové procesory

Získejte konkurenční výhodu se společností AMD. Počítače pro datová centra s procesory AMD EPYC™ poskytují špičkový aplikační výkon a bezpečnostní funkce, které pomáhají vašemu podnikání při rozšiřování.

AMD EPYC
amd-20y-logo-white

Oslavujte s ASBIS a AMD!

ASBIS Group, přední distributor informačních technologií, slaví 20 let jedinečné spolupráce se společností AMD, světovým technologickým lídrem specializujícím se na vývoj polovodičových technologií a produktů. Během posledních dvaceti let se mezi společnostmi ASBIS a AMD rozvinulo partnerství vyznačující se produktivní spoluprací a součinností, které přineslo oboustranný prospěch. Nejenže společně neustále rostou, ale momentálně působí ve více než 40 zemích v regionu EMEA a nabízí rozsáhlou škálu produktů. Tyto produkty zahrnují procesory pro stolní počítače, servery a pracovní stanice a také grafické karty Radeon PRO.

Máte dotaz? Napište nám

   

  © 2023 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

   
  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.