ASBIS AMD
  >  Desktopové procesory

Desktopové procesory AMD Ryzen™

Když máte světově nejpokročilejší architekturu procesoru pro hráče a tvůrce obsahu, jsou možnosti nekonečné. Ať už hrajete nejnovější hry, navrhujete nejmodernější mrakodrap, či zpracováváte velké množství dat, potřebujete výkonný procesor, který to vše zvládne. AMD Ryzen 5000 série stolních procesorů nastavuje novou laťku pro hráče a tvůrce obsahu.

Vyhrávej díky nejnovějším technologiím

Hraj s jistotou. Desktopové procesory AMD Ryzen™ řady 5000 přinášejí bezkonkurenční výkon s pomocí nejnovějších technologií, jako jsou Precision Boost 2 a Precision Boost Overdrive. Chceš víc? Získej maximální propustnost grafiky a úložiště díky PCIe® 4.0. Chladné i v náročných situacích, tyto procesory pokračují v tradici AMD Ryzen™ a nabízejí mimořádný výkon na takt prostřednictvím 7nm architektury.

Dokonalá sestava

Nastavení a přizpůsobení sestavy nebylo nikdy jednodušší. Desktopové procesory AMD Ryzen™ řady 5000 fungují se základními deskami AMD řady 500 a s vybranými deskami AMD řady 400 po snadné aktualizaci BIOSu. Jsou rovněž připraveny na doladění pomocí programu Ryzen™ Master. Chceš naskočit do hry rychleji? Stáhni si AMD StoreMI a získej objem HDD s rychlostí SSD.

AMD Rzyen

Desktopové procesory AMD Ryzen™ s grafikou

Buď nezastavitelný s nevídanou rychlostí nejlepších desktopových procesorů na světě. Procesory AMD Ryzen™ 5000G zaručují maximum vysokého výkonu, ať už hraješ nejnovější hry, navrhuješ mrakodrap anebo zpracováváš vědecká data. S AMD Ryzen™ jsi vždy ve vedení.

Vybavený do bitvy

Díky integrované grafice AMD Radeon™ jsou desktopové procesory Ryzen™ řady 5000G připravené rychle tě přenést na bitevní pole. Hrej AAA hry plynule v rozlišení 1080p anebo si vylepši sestavu o samostatnou grafickou kartu pro ještě vyšší výkon.

Výkon, který si zasloužíš

Desktopové procesory AMD Ryzen™ řady 5000 s lehkostí zvládají nejnáročnější hry a vynikají ve vícevláknových úkolech jako 3D nebo video rendering a kompilace softwaru. Díky až 16 jádrům a 32 vláknům, boost frekvencím až 4,9 GHz a až 72 MB cache přinášejí procesory AMD Ryzen™ řady 5000 zcela průlomový výkon.

AMD Ryzen 5000G

Desktopové procesory AMD Ryzen™ Threadripper™

Už nikdy dlouhé renderování. Realizujte své vize s nejvýkonnějším stolním procesorem AMD Ryzen™ Threadripper™ 3. generace.

Buďte pánem svého času

Přestaňte se bát nadcházejících termínů projektu. Threadripper ™ je procesor určený pro ty, kteří se podílí na tvorbě, skládání, renderování, kódování a realizaci projektu. Získejte bezprecedentní výkon multitaskingu pro úpravy záběrů, animaci postav a vyleštění vašich návrhů, aniž byste obětovali svou vizi.

Hraní bez omezení

Nyní existuje procesor, jehož výkon vám umožňuje streamovat hry bez ztráty plynulosti obrazu. Dostatečně silný na to, aby realizoval jakoukoli vizi ve třech rozměrech. Dost rychlý na kompilaci kódu během hraní.

AMD Threadripper

ASBIS CZ

ASBIS CZ je oficiální distributorem produktů AMD. Staňte se naším partnerem a nakupujte výhodně.

Jste koncový uživatel a máte zájem o produkty AMD?

Alza
CZC
T.S.Bohemia

Máte dotaz? Napište nám

   

  © 2023 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

   
  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

   Opište kód: captcha