Po celém dni to chce relax

SVĚT ZASLÍBENÝ ODPOČINKU pro váš jedinečný zážitek. Ve wellness centru hotelu Maximus zažijete tu pravou oázu klidu – relax a pohodu. Tyto atributy v dnešní uspěchané době představují velkou vzácnost, a proto hotel Maximus vybudoval tento ojedinělý areál, aby vám mohl dopřát to, co je pro vaše tělo příjemné a užitečné.

SAUNOVÝ SVĚT nabízí až 12 druhů vnitřních a venkovních saun včetně parních a Kneippových lázní. Ochladit se můžete hned několika způsoby: sprchou, kbelíkem studené vody, ve čtyřech ochlazovacích bazéncích či v blankytně modrém přírodním jezírku. K dispozici jsou dva fresh bary, pro regeneraci můžete využít vnitřní a venkovní odpočívárnu s krbem nebo venkovní relaxační zóny s lehátky.

Pro více informací se podívejte na web. Prozkoumat >>

Večer plný Hollywoodu

Večerním programem v Hollywoodském stylu vás bude provázet moderátor Petr Cerha, zvaný „Nasty“, který se řadí mezi oblíbené české moderátory a stand up komiky. V pořadu „Na Stojáka“ se proslavil především svými nezapomenutelnými BeatBox vstupy. Vaši pozornost jistě upotá také král rock & rollu Elvis Presley a jeho hudební vystoupení s nestárnoucími hity. Nebude chybět ani velkolepá taneční i barmanská show a co dalšího? To už se nechte překvapit.

 

© 2023 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

 
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.