Slide Presentation BYOS byos 2022
(Build your own server)
největší akce
letošního roku
20. - 21. 9. 2022

Kolik zbývá času do akce?

Tradiční akce organizovaná společností ASBIS CZ se zaměřením pro VAD zákazníky s názvem BYOS = Build Your Own Server se po kratší vynucené covidové pauze uskuteční v Areálu Botanika v Horním Bezděkově.

V průběhu jednoho dne se můžete osobně potkat s dodavateli serverových produktů a komponentů. Produktové a technologické novinky představí v rámci prezentací, ale také si budete moci prohlédnout produkty na výstavních stáncích. Jedinečná příležitost se před nadcházející prodejní sezónou seznámit s novinkami a prodiskutovat všechny nejasnosti přímo se zástupci výrobců.

Po skončení konferenční části se přesuneme v čase do 80. a 90. let, kde byla éra video herních automatů. Muzeum ArcadeHry má k dispozici 170 legendárních arkádových „mašin“. Vše k vaší dispozici.

Po 3 hodinovém arkádovém maratonu si vychutnáte společnou večeři v příjemném prostředí Areálu Botanika. S rumovou degustaci se ponoříte se do chutí Karibiku za hudebního a tanečního doprovodu.

Pro účastníky bude zabezpečené ubytování přímo v Areálu Botanika. Více informací o jednotlivých prezentujících najdete v sekci Partneři.

Neváhejte a již nyní se na akci registrujte.

12

vendorů

11

přednášek

13

workshopů

70

zákazníků

BYOS 2022

VEČERNÍ PROGRAM
VE STYLU ARCADE HER

Na cestě zpátky v čase je dovoleno hrát na všech funkčních strojích, a že jsou mezi nimi ty největší legendy staré již více než 30 let uvidíte sami.

Areál Botanika
Areál Botanika
Arcade hry
Arcade hry
Supermicro

GENERÁLNÍ PARTNER

Společnost Supermicro je globální technologický lídr, který se snaží jako první na trhu přinášet inovace pro podnikovou, cloudovou, AI a 5G Telco/Edge IT infrastrukturu. Transformujeme se na poskytovatele komplexních IT řešení s ekologicky šetrnými a energeticky úspornými systémy, softwarem a službami pro servery, AI, úložiště, IoT a přepínače a zároveň dodáváme pokročilé velkoobjemové produkty základních desek, napájení a šasi.

 

 
 

© 2020 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Obchodní 103, 251 01 Čestlice. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

 
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

    Opište kód: captcha