Slide

Kolik zbývá času do akce?

Tradiční akce organizovaná společností ASBIS CZ se zaměřením pro VAD zákazníky s názvem BYOS = Build Your Own Solution se letos uskuteční v kongresovém hotelu Tři Věžičky v srdci Vysočiny.

V průběhu jednoho dne se budete moci osobně potkat s dodavateli serverových produktů a komponentů. V rámci prezentací vám představí produktové a technologické novinky, které si zároveň budete moci prohlédnout na výstavních stáncích. Na vychytávky technologické budoucnosti budete moci narazit i v průběhu konferenční části programu. Čeká vás jedinečná příležitost před nadcházející prodejní sezónou prodiskutovat všechny nejasnosti přímo se zástupci výrobců.

Po skončení konferenční části si vychutnáme společnou večeři a přesuneme se v čase do budoucnosti. Ponoříme se do futuristického prostředí plného tanečních vystoupení, bodypaintu, oslnivých světel a barev, a mnoho zajímavých aktivit. Obsluha poháněná umělou inteligencí se postará o vaše pohodlí. Rozhodně se můžete těšit na neotřelý zážitek.

Pro účastníky bude zabezpečené ubytování přímo v hotelu Tři Věžičky. Více informací o jednotlivých prezentujících najdete v sekci Partneři.

Neváhejte a již nyní se na akci registrujte.

13

vendorů

60

zákazníků

VEČERNÍ PROGRAM VE STYLU
“CESTA DO BUDOUCNOSTI”

Vstupte do světa TRONu a nechte se vtáhnout do budoucnosti plné high-tech zábavy.

AMD

GENERÁLNÍ PARTNER

Společnost AMD je globální lídr, který určuje standardy moderní výpočetní techniky díky svým významným technologickým úspěchům a mnoha důležitým prvenstvím v oboru. Do světových rozměrů se firma rozrostla ze start-upu v Silicon Valley založeném v roce 1969. Její cesta začala s desítkami zaměstnanců, kteří se zaměřovali na špičkové polovodičové produkty, na nynějších 26 000 po celém světě.

 

© 2024 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

 
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.