BYOS 2022

Veškeré publikovatelné prezentace našich partnerů budou zpřístupněny po ukončení akce a můžete si je stáhnout ve formátu PDF.

GENERÁLNÍ PARTNER

AMD

Společnost AMD je globální lídr, který určuje standardy moderní výpočetní techniky díky svým významným technologickým úspěchům a mnoha důležitým prvenstvím v oboru. Do světových rozměrů se firma rozrostla ze start-upu v Silicon Valley založeném v roce 1969. Její cesta začala s desítkami zaměstnanců, kteří se zaměřovali na špičkové polovodičové produkty, na nynějších 26 000 po celém světě.

HLAVNÍ PARTNEŘI

ASUS

Společnost ASUS, založená v roce 1989, je nadnárodní společnost známá pro nejlepší základní desky na světě a vysoce kvalitní osobní počítače, monitory, grafické karty, routery a další technologická řešení. Společnost ASUS dnes navrhuje a buduje inteligentní technologie nové generace, které poskytují neuvěřitelné zážitky, které vylepšují životy lidí po celém světě.

logo-aros

AROS (ASBIS Robotic Solutions) je divize skupiny ASBIS, která se specializuje na návrh, vývoj, marketing, distribuci a služby kolaborativních a průmyslových robotických řešení šitých na míru komplexním potřebám společností. Nabízíme širokou škálu kolaborativních robotů s využitím v oblasti úklidu, doručování, průmyslu, bezpečnosti, vzdělávání a logistiky.

logo-dell

Dell Inc. je americká nadnárodní společnost, působící v oboru informačních technologií. Sídlí v Round Rock a vyrábí a prodává produkty související s počítači. Založil ji Michael Dell. Patří mezi největší technologické společnosti na světě a zaměstnává více než 108 800 lidí.

Eaton

Jsme společnost zabývající se řízením energie s více než 96 000 zaměstnanci, kteří pracují ve více než 175 zemích. Naše energeticky úsporné produkty a služby pomáhají našim zákazníkům výkonně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii spolehlivěji, efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Dáváme lidem nástroje pro efektivnější využívání energie.

Kingston

Společnost Kingston je předním světovým výrobcem pamětí a úložných řešení. Mezi naše zákazníky patří firmy všech velikostí, technologičtí spotřebitelé a rozsáhlá síť obchodních partnerů. Dodáváme špičkovým datovým centrům, poskytovatelům cloudových služeb a výrobcům počítačů, stejně jako společnostem vyvíjejícím další trendy v oblasti chytrých zařízení.

Legrand

Legrand je francouzská nadnárodní společnost se sídlem v Limoges, která je co do objemu prodeje světovým lídrem v produktech a systémech pro elektroinstalaci a informační sítě. Ve 27 zemích je navíc tržním lídrem v alespoň jedné z hlavních oblastí svého působení.

Micron

Jsme světovou jedničkou v oblasti inovativních paměťových řešení, která mění způsob, jakým svět využívá informace. Již více než 40 let se naše společnost podílí na nejvýznamnějších technologických pokrocích na světě a dodává optimální paměťové a úložné systémy pro širokou škálu aplikací.

logo-nvidia

NVIDIA je americká společnost, specializující se na výrobu grafických procesorů pro herní i profesionální trh a systémů na chipu pro mobilní zařízení a automobilový trh. Sítě NVIDIA zrychlují a optimalizují přenos dat tak, aby výpočetní zdroje nikdy “nestrádaly” z důvodu nedostatku dat nebo šířky pásma. Chytré adaptéry a přepínače snižují latenci, zvyšují efektivitu, posilují zabezpečení a zjednodušují automatizaci datového centra, takže aplikace běží rychleji.

logo-seagate

Společnost Seagate se stala průkopníkem v oblasti výroby pevných disků pro osobní počítače a později také pro serverová úložiště. V průběhu let se Seagate soustředil na vývoj a inovace v oblasti úložišť a datových technologií. V roce 2018 představil Seagate novou řadu diskových polí Seagate EXOS pro podnikové nasazení, která nabízí vysokou kapacitu, výkonnost a spolehlivost.

Solidigm

Společnost Solidigm je předním světovým dodavatelem inovativních řešení pamětí NAND flash. Technologie společnosti Solidigm odemyká neomezený potenciál dat pro zákazníky a umožňuje jim podporovat lidský pokrok. Vznik společnosti Solidigm odráží dlouholeté inovace společnosti Intel v oblasti paměťových produktů a mezinárodní vedoucí postavení a rozsah společnosti SK hynix v polovodičovém průmyslu.

Supermicro

Společnost Supermicro je globální technologický lídr, který se snaží jako první na trhu přinášet inovace pro podnikovou, cloudovou, AI a 5G Telco/Edge IT infrastrukturu. Transformujeme se na poskytovatele komplexních IT řešení s ekologicky šetrnými a energeticky úspornými systémy, softwarem a službami pro servery, AI, úložiště, IoT a přepínače a zároveň dodáváme pokročilé velkoobjemové produkty základních desek, napájení a šasi.

Western Digital

Společnost Western Digital je již dlouho v čele revolučních inovací. Naše cesta plná inovací inspiruje od vynálezu prvního pevného disku až po současné pokroky v technologii 3D NAND neustále ty, kdo mají odvahu mít velké plány. Ať jste kdekoli, společnost Western Digital je s vámi na každém kroku. Vždy se nacházíme na špičce inovací, posouváme hranice technologií a vytváříme to, co jste dříve považovali za nemožné.

 

© 2024 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

 
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.