Večerní zábava inspirovaná budoucností

Nechte se s námi vtáhnout do budoucnosti, plné nových technologií, světel, robotů a zábavy jako z kultovního filmu TRON: Legacy.

Taneční vystoupení

Ponořte se s námi do digitální dimenze GRID, kde se ladné taneční pohyby stávají úžasným vizuálním zážitkem a mění se v nezapomenutelné obrazy. LED taneční show Grid vychází z futuristického prostředí plného světel, které vás zaručeně uchvátí.

Bodypainting ve stylu Tron Legacy

Těšit se můžete i na unikátní bodypainting, při kterém se pod paletou UV barev začne tělo modelky měnit v postavu sirény z filmové série TRON: Legacy. Budete mít také šanci si od tatéra nechat na tělo namalovat UV kreaci na přání.

Arkádové hry

Vžijte se do role Sama Flynna, který v jedné z úvodních scén TRON: Legacy vstupuje do herny plné arkádových her, které vévodí hrací automat TRON, jež zároveň zakrývá vchod do tajné místnosti, odkud se hlavní hrdina přenese do digitální dimenze. Budete mít jedinečnou šanci si zahrát na exkluzivním historickém automatu TRON z USA, který vznikl v roce 1982 na motivy původního filmu.

Svět AI a robotů

Chcete si udělat unikátní fotografii pomocí umělé inteligence nebo se nechat obsloužit a namíchat drink robotem? Není problém. Užijte si pohodlí a funkce budoucnosti, které vám mohou dělat společnost – seznamte se třeba s naším robotickým pejskem.

 

© 2024 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

 
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.