Intel® NUC Kits

Sada Intel® NUC je vybavena přizpůsobitelnou deskou a šasi, které jsou připraveny přijmout širokou škálu pamětí, úložišť a operačních systémů. Pro firmy, studenty, pedagogy a kutily.

chaco_front_tilt_right

Intel® NUC Rugged Chaco Canyon Kit - NUC87CCHKR

  • Procesor Intel® Celeron® N3350
  • Interní disk SSD M.2 64GB, RAM 4GB LPDDR3
  • USB: 5x Type-A, HDMI: 2x
  • Rozměry šasi 154 x 108 x 32 mm
nuc10-i7i5i3-fnh-front-straight-rwd.png.rendition.intel.web.550.550

Intel® NUC Provo Canyon Kit - NUC8i3PNH

  • Procesor Intel® Core™ i3-8145U
  • USB: 4x Type-A, 1x Type-C, HDMI: 2x
  • Rozměry šasi 117 x 112 x 53 mm

Vlastnosti a výhody

Málá velikost

Intel® NUC je mini PC s výkonem stolního počítače, který nabízí funkce pro zábavu, hraní her a produktivitu v provedení 4×4.

Energeticky optimalizované, šetrné k médiím

S Intel® NUC získáte pohlcující mediální zážitek a citlivou interakci při nízké spotřebě energie ve srovnání s počítačem plné velikosti.

Flexibilita pro budoucí růst

Díky své přenosné velikosti a snadné instalaci umožňuje Intel® NUC snadné přidávání zařízení a rychlé škálování na základě měnících se potřeb produktivity.

Související technologie

Vyměnitelná víčka

Přizpůsobte a rozšiřte funkčnost svého Intel® NUC pomocí vyměnitelných víček. Nyní k dispozici pro NUC 5. a 6. generace.

Vzdálená klávesnice Intel®

Tato bezplatná aplikace vám umožní snadno používat váš smartphone nebo tablet jako klávesnici a myš, čímž zlepšíte své HTPC nebo zábavu.

Grafika Intel® HD

Výjimečná čistota zajišťuje výjimečný vizuální zážitek. Užijte si nádherný obraz ve vysokém rozlišení bez nutnosti další grafické karty.

Technologie Intel® vPro ™

Přidejte do svého podnikání vrstvu integrované ochrany, včetně zvýšené správy hrozeb, ochrany identit a přístupových bodů k webům atd.

Jednotky Intel® Solid State

Proměňte svůj výpočetní zážitek s bleskově rychlými jednotkami Intel® Solid State Drive, které posouvají úložiště a výkon na další úroveň.

Bezdrátová řešení Intel®

Získejte více rychlosti 1 a mnohem méně nepořádku s bezdrátovými produkty Intel®, díky nimž je surfování, stahování a síťování hračkou.

Windows® 10

Pro úžasný zážitek ze systému Windows® 10, který zahrnuje rychlé spouštění a bezproblémové provádění více úkolů, přejděte k novému zařízení poháněnému procesorem Intel® Core ™.

Intel Unite®

Chytřejší konferenční místnosti. Chytřejší setkání. Podívejte se, jak můžete zjednodušit spolupráci pomocí softwaru Intel® NUC a Intel Unite®.

Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.