Intel NUC 11
  >  Intel NUC  >  Intel NUC 11
Intel® NUC 11 Extreme (Beast Canyon)

Intel® NUC 11 Extreme (Beast Canyon)

Zde začínají legendy. Hraj. Streamuj. Nahrávej.
Ovládněte svou hru a vybudujte si trvalou výhodu s ničivým herním výkonem, aniž byste zahltili svůj desktop nebo styl. Výkon, strhující obraz a podpora tří 4K monitorů přináší neuvěřitelné herní zážitky. Široká výbava USB portů, HDMI a 2 Thunderbolt™ 4 konektory přináší větší flexibilitu a možnosti připojení. Zajímavostí je podsvícené šasí s vyměnitelným RGB logem. Tichý chod zařízení zajišťuje trojice 92 mm ventilátorů.

Intel® NUC 11 Enthusiast (Phantom Canyon)

Intel® NUC 11 Enthusiast (Phantom Canyon)

Když se velikost střetne s výkonem
Phantom Canyon přináší špičkovou herní grafiku v cenově, výkonově a prostorově úsporném balení. Tento NUC je vybaven výkonným procesorem Intel® Core™ i7-1165G7 11. generace, díky kterému je ideální pro editaci a vykreslování videí, grafické úpravy, profesionální podnikové aplikace a zároveň umožňuje současné používání více aplikací najednou. S Intel® NUC Phantom si můžete zahrát nejnovější a nejžhavější herní tituly s využitím diskrétní grafické karty NVIDIA®. Kompaktní provedení a malé rozměry Intel NUC mini PC můžete využít na vašich cestách mimo domov, ať už pracovně nebo pro zábavu.

Intel® NUC 11 Pro (Tiger Canyon)

Intel® NUC 11 Pro (Tiger Canyon)

Navrženo pro podnikání
Díky procesorům Intel® Core™ 11. generace a grafice Intel® Iris® Xe získávají firmy špičkový výkon pro edge computing, zvýšení produktivity práce v kanceláři a týmovou spolupráci. Elegantní a atraktivní design navržený tak, aby splňoval různé komerční účely. V nabídce je více variant procesorů pro podporu rozmanité škály požadavků a to včetně vzdálené správy u systémů s technologii Intel vPro®. Intel NUC 11 Pro je ideální řešení pro firemní výkonné počítače, pro práci v kanceláři nebo home office. Další použití mají v digitálních reklamách, kioscích a v inteligentních prodejních automatech. Tento NUC je navržen pro nepřetržitý provoz 24/7.

Intel® NUC 11 Performance (Panther Canyon)

Intel® NUC 11 Performance (Panther Canyon)

Skvělý výkon a produktivita doma i v kanceláři
Mini PC jsou můžeme snadno přemístit po kanceláři a přitom poskytují nadstandardní výkon díky široké nabídce procesorů Intel® Core™ 11. generace a úžasné grafice Intel® Iris® Xe. Moderní design a inovativní funkce jsou vůdčí silou nové éry kategorie malých počítačů. Díky 10 portům se připojíte k jakékoli obrazovce a každé periferii. Intel® NUC 11 Performance kity poskytují jedinečnou kombinaci strhujícího výkonu, pohlcující grafiky a rychlého, flexibilního připojení. Na trhu se konečně objevil malý, designový počítač, který si poradí se vším.

Intel® NUC 11 Essentials (Atlas Canyon)

Intel® NUC 11 Essential (Atlas Canyon)

Nabitý výkon za příznivou cenu
Mini počítače Intel® NUC 11 s procesory Intel® Pentium® Silver nebo Celeron® poskytují výjimečnou kvalitu a spolehlivý výkon v úsporném provedení za velmi příznivou cenu. Jsou ideálním řešením pro každodenní práci s počítačem a při streamování. Používají se také v digitálních informačních tabulích a v kioscích. Pro rychlý výkon jsou systémy vybaveny až čtyřjádrovými procesory Intel Pentium Silver, dvoukanálovou pamětí s až 32GB, volitelným 64GB úložištěm a to vše s 3letou Intel zárukou. Zjednodušený design a flexibilita nabízí mnoho vestavěných možností montáže.

ASBIS CZ

ASBIS CZ je oficiální distributorem produktů Intel. Staňte se naším partnerem a nakupujte produkty Intel® NUC.

Jste koncový uživatel a máte zájem o produkty Intel® NUC?

Nakupujte u našich stávajících partnerů.

Alza
CZC
T.S.Bohemia
Netfox
Softcom
Xcore System
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.