Intel NUC 12
  >  Intel NUC  >  Intel NUC 12
Intel NUC 12 Extreme Dragon Canyon

Intel® NUC 12 Extreme (Dragon Canyon)

Společnost Intel představila vysoce modulární sestavu desktopového počítače Intel® NUC 12 Extreme (kódové označení Dragon Canyon) a Intel® NUC 12 Extreme Compute Element (kódové označení Eden Bay) navrženou tak, aby poskytovala fenomenální výkon pro náročné počítačové hry a úlohy pro tvorbu obsahu. Díky nejnovějším desktopovým procesorům Intel Core 12. generace, pozici pro 12-ti palcovou diskrétní grafickou kartu plné velikosti a celé řadě vstupních a výstupních portů včetně Thunderbolt™ 4, poskytuje Intel NUC 12 Extreme obrovský výkon a funkce, které nadšení hráči a profesionální tvůrci potřebují. To vše v kompaktním a modulárním provedení.Poprvé v historii, Intel NUC 12 Extreme přináší do řady NUC novou výkonnou hybridní architekturu Intel a základní desku se socketem. Sada Intel NUC 12 Extreme je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí výkonný systém s malými rozměry a větší všestranností než kdykoli předtím.

Monstrózní výkon a malý rozměr

S procesorem Intel® Core™ i9 12. generace nabízí NUC 12 Extreme průlomovou rychlost a to díky 8 výkonným (P-cores) a 8 úsporným (E-cores) jádrům, 24 vláknům a maximální frekvencí Turbo Boost až 5,1 GHz.

Další vlastnosti:

• Intel® UHD Graphics 770
• Podpora až 64 GB dvoukanálových pamětí SODIMM DDR4-3200 MHz
• Podpora grafických karet PCIe Gen5 x16
• Podpora až tří PCIe Gen4 M.2 SSD
• 2x Thunderbolt 4 + HDMI, 7x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen Type-C
• Intel® Wi-Fi 6E AX211, Ethernet 10Gb/s + Ethernet 2,5 Gb/s u Core i9 SKUs

Intel NUC 12 Pro Wall Street

Intel® NUC 12 Pro (Wall Street)

Malá velikost a velký výkon. Perfektní přizpůsobení.
Mini PC a kity Intel® NUC 12 Pro posouvají laťku výkonu a konektivitu zařízení určených pro produktivitu, spolupráci a edge computing. Procesory Intel® Core™ 12. generace, v kombinaci s až 64GB pamětí a obrovskou kapacitou SSD, zajišťují skvělý výkon miniaturních počítačů také v kategorii podnikového řešení. Spolupráce je rychlejší a jednodušší než kdykoli předtím díky možnosti kabelového i bezdrátového připojení. Vybrané modely jsou vybaveny technologií Intel vPro® pro vzdálenou správu, hardwarově vylepšeným zabezpečením  a stabilitou platformy, které pomáhají firmám snížit náklady a zvýšit dobu provozuschopnosti. Kity lze snadno vybavit vhodným operačním systémem, pamětí a úložištěm tak, aby vyhovovaly různým potřebám zákazníků. Všechny modely Intel® NUC 12 Pro Mini PC jsou určené pro nepřetržitý provoz s dostupností a zárukou 3 roky.

Další vlastnosti:

• Intel® Iris® Xe graphics nebo Intel® UHD graphics
• Podpora až 64GB dvoukanálových pamětí SODIMM DDR4-3200 MHz
• Podpora až tří M.2  PCIe x4 Gen4 NVMe SSD u vybraných modelů
• Intel® Wi-Fi 6E AX211 (Gig+)1 + Bluetooth 5.2
• Intel® i225-V Ethernet s rychlostí až 2,5Gb/s
• Až 2x Thunderbolt 4, 3x USB 3.2, 1x USB 2.0, 2x HDMI 2.1

Intel NUC 12 Enthusiast Cerpent Canyon

Intel® NUC 12 Enthusiast (Serpent Canyon)

Spojením diskrétní grafiky Intel® Arc™ a procesoru Intel® Core™ 12. generace zaručují kity Intel® NUC 12 Enthusiast nezapomenutelný výkon. Tvůrci a hráči mohou povolit uzdu své fantazii díky pohlcující grafice, bleskovému připojení a výkonu připravenému pro streamování – to vše v tenkém počítači, který se diskrétně vejde do každé místnosti.Uložte své mini počítače kamkoli chcete – pod monitor ve studiu, do skříně nebo do ruky cestou na LAN párty. Nikdo ani nepostřehne, že ho máte a přesto naprosto spolehlivě zajistí plný výkon stolního PC ve zlomku jeho velikosti.

Připraveno k připojení

Maximální výkon díky bleskurychlému kabelovému i bezdrátovému připojení. 

• Thunderbolt™ 4 technologie
• Intel® Ethernet
• USB
• Intel® Wi-Fi

ASBIS CZ

ASBIS CZ je oficiální distributorem produktů Intel. Staňte se naším partnerem a nakupujte produkty Intel® NUC.

Jste koncový uživatel a máte zájem o produkty Intel® NUC?

Nakupujte u našich stávajících partnerů.

Alza
CZC
T.S.Bohemia
Netfox
Softcom
Xcore System
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.