|  Společnost ASBIS CZ je oficiálním distributorem značky Jamf.
Jamf Data Policy

Proč začít používat Jamf Data Policy?

Překonejte hranice správy zařízení a přizpůsobte a ovládejte používání zařízení ve svém prostředí. Využijte pokročilé ovládací prvky k prosazování zásad přijatelného používání, eliminujte shadow IT, zabraňte nadměrné spotřebě dat a vzdělávejte koncové uživatele v oblasti využití mobilních, roamingových a Wi-Fi sítí.

Filtrování obsahu

Nastavte inteligentní pravidla, která zabrání přístupu k nevhodným webovým stránkám a aplikacím a zajistí, že používání dat je v souladu s předpisy.

Roaming

Implementujte a vynucujte zásady pro správu využívání dat na základě polohy. Umožňuje zaměstnancům cestovat a pracovat kdekoli bez nečekaných roamingových poplatků.

Kompletní přizpůsobení

Nastavte zásady platné pro různé skupiny za různých okolností a snadno přepínejte zařízení z jednoho nastavení zásad na druhé. Přizpůsobte zásady různým typům zařízení nebo geografickým oblastem.

Kontrola shadow IT

Zabraňte odhalení citlivých dat – prostřednictvím prohlížeče nebo pomocí nativní mobilní aplikace – tím, že zablokuje přístup k nepovoleným službám.

Komprese

Řešte rostoucí spotřebu dat kreativním způsobem. Snižte spotřebu komprimací dat v reálném čase, aniž byste snížili výkon nebo produktivitu.

Jakékoli zařízení, jakýkoli model

Data Policy je kompatibilní s iOS, iPadOS, Android a Windows 10, a vy si tak můžete vybrat zařízení, které je pro vás nebo vaši firmu nejvhodnější.

Jamf Data Policy

Spojení Jamf Data Policy & Jamf Threat Defense

Zatímco Jamf Threat Defense monitoruje zranitelnosti konfigurace, ohrožení sítě, rizika aplikací a hrozby obsahu, Jamf Data Policy poskytuje detailní přehled o mobilních datech – o obsahu, ke kterému se přistupuje, i o tom, jak se data využívají. Kombinací získáte výhody podnikového řešení, které chrání zařízení, data i uživatele, a to vše při zachování uživatelského prostředí Apple.

Začněte se službou Jamf

Chraňte své uživatele a zařízení pomocí pokročilého počítačového učení.

Jamf

Máte dotaz nebo chcete nabídku na míru?
Napište nám na jamf@asbis.cz nebo vyplňte formulář níže

  Naši partneři

  Zajímáte se o produkty Jamf? Potřebujete pomoc s výběrem správného softwaru a s integrací ve vaší společnosti?
  Obraťte se na naše vybrané partnery.

  System4u

  System4u a.s.
  Lidická 48
  602 00 Brno

  info@system4u.com

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.