Práce u nás

Připojte se k našemu týmu Asbisu. Objevte naše hodnoty, seznamte se s naší firemní kulturou a prohlédněte si, jak to u nás vypadá.

Více informací >
Volné pozice >

Připojte se k našemu týmu

Společnost ASBIS CZ spol. s r.o. je jednou z předních distribučních firem na trhu IT v ČR zabývající se výhradně velkoobchodní činností. V jejím portfoliu naleznete veškerý sortiment produktů potřebný ke stavbě PC, notebooků, serverů a sítí od přibližně 70 významných světových výrobců a dodavatelů, většinou přes distribuční kontrakty, které umožňují poskytovat veškeré výhody plynoucí z přímých vztahů jako jsou dostatečně dlouhá záruční doba, dobré ceny, technická podpora a zákaznický servis.

Volné pozice

Momentálně jsou všechny naše pracovní pozice obsazené. Sledujte prosím naše stránky i nadále, volné pozice se zobrazují v této části. V případě, že se s námi chcete spojit, kontaktujte nás na mailu – martina.brezinova@asbis.cz.

Historie ASBIS Česká republika

Česká pobočka ASBIS CZ, s.r.o. vznikla v roce 1998. Od té doby jsme se rozrostli a aktuálně zaměstnáváme více než 60 zaměstnanců, převážně v odděleních nákupu a prodeje. Naši lidé nabízí produkty a zajišťují služby pro více než 4 500 našich zákazníků.

Benefity

Zpříjemněte si práci u nás našimi benefity – můžeme Vám nabídnout od stravenkového paušálu, drobného občerstvení na pracovišti, delší dovolené a sick days až po bonusy, kartu Multisport, příspěvky za pracovní výročí a významné životní události.

Osobní rozvoj a vzdělávání

Rozvíjejte u nás svůj potenciál – pomocí online i klasických kurzů, vzájemného sdílení zkušeností, získání technických certifikátů nebo účastí na konferencích. Nabízíme také možnost navštěvovat kurzy angličtiny na pracovišti.

Firemní kultura

Neformální prostředí a malé týmy, jednoduchá komunikace a otevřenost inovacím – taková je naše firemní kultura. Poznejte naše hodnoty – jsme upřímní, důvěryhodní, propagujeme různorodost a týmovou práci a zároveň dodržujeme etické principy a pečlivě si vybíráme naše partnery. Nežijeme jen prací, ale rádi uspořádáme společné grilování nebo zajdeme na pivo nebo večeři.

ASBIS v číslech

Počet zaměstnanců: 2000+
Obrat: 2,4 miliardy USD v r. 2020
Pobočky: 28 poboček v regionu EMEA
Zákazníci: Více než 20 000 zákazníků v 56 zemích

Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

    Opište kód: captcha