Slide Špičková IT řešení, která
vás posunou na úroveň
technologické budoucnosti

Supermicro

Společnosti již od roku 1993 patří mezi přední poskytovatele serverových systémů a inovativních IT řešení na světě. Za mimořádným růstem společnosti stojí její schopnost nabízet flexibilní a personalizovaná řešení na míru. Hlavní výrobní kapacita společnosti dosahuje 15 miliard dolarů ročně, čímž je Supermicro mezi pěti největšími poskytovateli serverových systémů na světě. Nabízí nejlepší technologie a inovace také v oblasti cloudu, AI, úložišť a 5G technologií. Cílem je nejen ušetření nákladů na energii a systémy, ale také ochrana životního prostředí a snížení negativního dopadu na planetu.

Vyberte si řešení o kterém chcete zjistit více

AI infrastruktury

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. At consectetur lorem donec massa sapien faucibus et. Risus in hendrerit gravida rutrum quisque non tellus orci ac. Lectus nulla at volutpat diam ut venenatis tellus in metus.

Aenean sed adipiscing diam donec adipiscing tristique. Eget arcu dictum varius duis at consectetur lorem donec massa. Suspendisse potenti nullam ac tortor vitae purus faucibus ornare. Odio facilisis mauris sit amet massa. Ornare aenean euismod elementum nisi. Nisl tincidunt eget nullam non nisi est sit amet. Varius sit amet mattis vulputate enim nulla aliquet porttitor.
close
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Proč Supermicro?

why-01

Řešení na míru

why-02

Nejnovější technologie

why-03

Ověřená spolehlivost

why-04

Skvělý poměr cena/výkon

S radostí vám pomůžeme

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli rozhodnout, zda jsou servery od Supermicro tím správným řešením pro vaše potřeby, a abychom vám doporučili nejvhodnější modely. Jako oficiální distributor Supermicro máme široký výběr produktů k dispozici, a naši odborníci jsou připraveni poskytnout vám konzultaci a asistenci při výběru nejlepšího řešení pro váš podnik.

Produktová řešení

Servery

Servery Supermicro s procesory Atom™ a dvoujádrovými CPU Xeon® až po čtyřjádrové systémy Xeon® MP, nabízejí osvědčenou kvalitu. V nabídce mají servery typu Rackmount, GPU, Twin, Blade a Storage, které jsou ideální pro datová centra, HPC, podnikové, cloudové a obchodně kritické aplikace.

Serverové komponenty

Široká nabídka vysoce kvalitních a výkonných komponentů Supermicro umožňuje optimalizaci serverových řešení. Kompatibilní komponenty, včetně procesorů, pamětí, disků a napájecích zdrojů, umožňují firmám modernizovat své servery pro dosažení optimálního výkonu a spolehlivosti.

Úložiště

Supermicro nabízí nejširší spektrum úložných serverů na trhu. Bez ohledu na potřeby zákazníka zahrnuje nabídka All-flash, Top Loading a běžné úložné systémy, které excelují v rychlosti, správě a škálovatelnosti.

Networking

Síťové adaptéry společnosti Supermicro, které jsou nejnovějšími nákladově efektivními technologiemi přepínání Top-of-Rack Ethernet, mohou pomoci zlepšit propustnost sítě a výkon aplikací prostřednictvím funkcí, které maximalizují šířku pásma a přesouvají operace z jednoho zdroje CPU na druhý.

Buďte o krok napřed a snižte své náklady za energie o více než polovinu s kapalinovým chlazením od Supermicro.

Serverová řešení Supermicro se vyznačují vysokou škálovatelností a patří mezi světovou špičku profesionálního hardware.

Řešení a služby

Supermicro nabízí komplexní IT řešení pro podniky různých odvětví. Její produkty zahrnují vysoce výkonné servery, řešení pro AI a strojové učení, storage technologie, Blade a Twin systémy, optimalizace pro cloud, 5G a IoT.

Rozšiřování a budoucnost

Supermicro je nejen o dnešku, ale také o budoucnosti. Společnost investuje do datových center a rozšiřuje výrobní kapacity. Zaměřuje se na inovace a nabízí produkty pro klíčové vertikály jako jsou umělá inteligence, cloud, podniková infrastruktura a Edge/5G.

Zelený přístup

Green Computing řešení snižují celkové náklady na provoz datových center a zároveň maximalizují výkon. Ekologický přístup a energeticky úsporná řešení s cílem dosáhnout úspory v emisích CO2 a zachovat přírodní zdroje jsou pro firmu klíčové.

Aktuální novinky

Vyzkoušejte zdarma přístup k systémům Supermicro se škálovatelnými procesory Intel Xeon 5. generace nebo Nvidia L40S.
Přihlaste se do programu JumpStart a testujte systémy online.

Reference


Evropská organizace pro jaderný výzkum používá technologie Supermicro pro optimalizaci datového zpracování z velkých urychlovačů částic.

Více >>


Poskytovatel cloudového hostingu a služeb virtuálních serverů, který využívá řešení od Supermicro pro škálovatelnost a zvládání náročných pracovních zátěží.

Více >>


Jedna z největších ropných a plynárenských společností na světě, která využívá integrované servery Supermicro pro snížení nákladů a zvýšení přesnosti průzkumu v těžbě ropy a plynu.

Více >>


Prestižní univerzita využila systémy Supermicro SuperBlades s procesory Intel® Xeon® Scalable 3. generace k vytvoření AI superpočítače, urychlujícího výzkum v oblasti umělé inteligence.

Více >>


Přední poskytovatel hosting serverů pro hry pomocí speciálních serverů s procesory Intel Xeon Scalable a technologií Intel Optane PMem od Supermicro zvýšil výpočetní výkon a snížil náklady na provoz.

Více >>


Supermicro přispělo ke zlepšení diagnostiky a zdravotní péče v oblasti umělé inteligence v nemocnici Shuang-Ho prostřednictvím inteligentního zpracování zdravotních obrazů na pracovní stanici AS-5014A-TT s technologiemi AMD Ryzen Threadripper PRO a paměťovými moduly Micron.

Více >>

Supermicro přizpůsobuje a úspěšně implementuje unikátní řešení pro širokou škálou klientů. Přečtěte si více o řešeních a referencích:

Proč je spolupráce s ASBIS CZ výhodná

Mám zájem o individuální nabídku na míru

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.