AI infrastruktury

Supermicro   /   AI infrastruktura

Řešení na klíč

Dnešní pokročilé modely umělé inteligence se vyvíjí nevídanou rychlostí ve všech segmentech trhu. Supermicro nabízí nejširší výběr AI systémů a revolučních řešení. Díky své bohaté zkušenosti z vytváření největších světových AI klastrů je Supermicro přední dodavatel on-premise infrastruktury pro umělou inteligenci.

Zrychlete a zjednodušte nasazení AI do své infrastruktury s řešeními Supermicro.

NVIDIA řešení

Supermicro ve spolupráci s NVIDIA nabízí široký výběr certifikovaných systémů s nejlepším výkonem pro malé i velké podniky a sjednocené klastry pro trénink AI s novými GPU NVIDIA H100 Tensor Core. Tato spolupráce umožňuje až devítinásobný výkon tréninku AI oproti předchozí generaci pro nejnáročnější AI modely. Tréninkový čas se zkracuje z týdne na 20 hodin. Supermicro systémy s novými GPU H100 PCIe a HGX H100, stejně jako nově oznámeným GPU L40S, přinášejí konektivitu PCIe Gen5, čtvrtou generaci NVLink a síťový systém NVLink pro škálování. Zároveň přinášejí nové karty CNX, které umožňují GPUDirect RDMA a ukládání se softwary NVIDIA Magnum IO a NVIDIA AI Enterprise.

Intel řešení

V reakci na rostoucí poptávku po streamování médií a her, stejně jako AI visual inferencing, hledají firmy účinná a škálovatelná řešení, která mohou obsloužit tisíce až miliony uživatelů s minimálním vlivem na kvalitu a latenci. Supermicro ve spojení s Intel proto nabízí řešení Intel® Data Center GPU Flex Series s GPU optimalizovaným pro zpracování médií, transkódování, cloudové hraní her nebo AI visual inferencing. Intel GPUs podporují otevřený softwarový ekosystém a disponují vysokou spolehlivostí, dostupností a škálovatelností.

Staňte se součástí budoucnosti AI s řešeními od Supermicro.

Proč je spolupráce s ASBIS CZ výhodná

Mám zájem o individuální nabídku na míru

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.