AI infrastruktury

Supermicro   /   AI infrastruktura

Řešení na klíč

Dnešní pokročilé modely umělé inteligence se vyvíjí nevídanou rychlostí ve všech segmentech trhu. Supermicro nabízí nejširší výběr AI systémů a revolučních řešení. Díky své bohaté zkušenosti z vytváření největších světových AI klastrů je Supermicro přední dodavatel on-premise infrastruktury pro umělou inteligenci.

Zrychlete a zjednodušte nasazení AI do své infrastruktury s řešeními Supermicro.

NVIDIA řešení

Supermicro ve spolupráci s NVIDIA nabízí široký výběr certifikovaných systémů s nejlepším výkonem pro malé i velké podniky a sjednocené klastry pro trénink AI s novými GPU NVIDIA H100 Tensor Core. Tato spolupráce umožňuje až devítinásobný výkon tréninku AI oproti předchozí generaci pro nejnáročnější AI modely. Tréninkový čas se zkracuje z týdne na 20 hodin. Supermicro systémy s novými GPU H100 PCIe a HGX H100, stejně jako nově oznámeným GPU L40S, přinášejí konektivitu PCIe Gen5, čtvrtou generaci NVLink a síťový systém NVLink pro škálování. Zároveň přinášejí nové karty CNX, které umožňují GPUDirect RDMA a ukládání se softwary NVIDIA Magnum IO a NVIDIA AI Enterprise.

Intel řešení

V reakci na rostoucí poptávku po streamování médií a her, stejně jako AI visual inferencing, hledají firmy účinná a škálovatelná řešení, která mohou obsloužit tisíce až miliony uživatelů s minimálním vlivem na kvalitu a latenci. Supermicro ve spojení s Intel proto nabízí řešení Intel® Data Center GPU Flex Series s GPU optimalizovaným pro zpracování médií, transkódování, cloudové hraní her nebo AI visual inferencing. Intel GPUs podporují otevřený softwarový ekosystém a disponují vysokou spolehlivostí, dostupností a škálovatelností.

Generativní AI SuperCluster

Základní stavební kameny infrastruktury generativní umělé inteligence
Řešení SuperCluster společnosti Supermicro poskytuje základní stavební kameny pro rychle se rozvíjející generativní umělou inteligenci a velké jazykové modely (LLM). Zahrnují 4U kapalinou chlazený systém, 8U vzduchem chlazený systém a 1U vzduchem chlazený systém NVIDIA MGX – všechny urychlující nasazení generativní AI:

 • Kapalinou chlazený systém Supermicro 4U – umožňuje snížit náklady na elektřinu až o 40 % a snižuje celkové náklady na vlastnictví datového centra, ale i nadále maximalizuje výkon, protože je navržen tak, aby podporoval grafické procesory nové generace založené na architektuře NVIDIA Blackwell.
 • Vzduchem chlazený systém Supermicro 8U – podobně jako jeho kapalinou chlazený protějšek, je rovněž ideální pro nákladově efektivní trénink generativní AI díky technologii NVIDIA® NVLink®, vysoké propustnosti paměti GPU a kapacitě pro plynulý běh LLM modelů.
 • Vzduchem chlazený systém NVIDIA® MGX™ Supermicro 1U – je optimalizován pro inferenci v cloudovém měřítku a je vybaven superčipy NVIDIA GH200 Grace Hopper. Vytváří plán pro budoucí clustery AI, který řeší klíčové překážky: GPU šířku paměťového pásma a kapacitu pro provoz modelů LLM s vysokými velikostmi inferenčních dávek pro snížení provozních nákladů.

Staňte se součástí budoucnosti AI s řešeními od Supermicro.

Proč je spolupráce s ASBIS CZ výhodná

Mám zájem o individuální nabídku na míru

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.