Konec pyramidy

Koncept “konec pyramidy” se týká přístupu k datům a způsobu jejich zpracování. Tento koncept vychází z předpokladu, že většina dat v organizaci je tvořena tzv. “nestrukturovanými” daty, tedy daty, které nejsou uloženy v tradičních databázových systémech a nejsou snadno zpracovatelné pomocí tradičních nástrojů. Tyto nestrukturovaná data jsou často uloženy v objemných souborech, například v e-mailech, prezentacích, videích nebo zvukových záznamech.

Podle konceptu “konec pyramidy” jsou tyto nestrukturovaná data na konci datové pyramidy a zpracování těchto dat je klíčové pro inovaci a růst organizace. Společnost VAST Data se zaměřuje právě na zpracování těchto nestrukturovaných dat a umožňuje organizacím a podnikům snadno ukládat, analyzovat a využívat tato data pro svůj podnikový růst.

 

Cloud nic nemění

Dnes dostupné cloudové služby nepřehodnotily hierarchii ukládání dat ani žádné koncepty ukládání dat. Raději přebalili konvenční koncepty a nabídli je jako službu zákazníkům. Služby jsou stejně složité již po desetiletí.

Zeptejte se nás

 

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.