|  Společnost ASBIS CZ je oficiálním distributorem značky Jamf.
Jamf Private Access
Jamf Private Access

Vzdálený přístup na platformě Apple pro moderní hybridní práci.
Připojte uživatele k aplikacím a datům, které potřebují, a zároveň zajistěte jejich ochranu a produktivitu.

Proč začít používat Jamf Private Access?

Bez ohledu na to, kde a jaké zařízení uživatelé používají, se jen zřídka připojují z tradičního síťového perimetru. Zejména mobilní zařízení, která se volně pohybují mezi sítěmi, čelí jedinečným problémům při neustálém připojování ke starším VPN (virtuálním privátním sítím).

Jamf Private Access nabízí účelově vytvořený vzdálený přístup, který využívá nativní technologie společnosti Apple. Trvale zapnuté připojení s nízkou latencí, které se může volně pohybovat s uživateli po celý den, chrání nejen soukromí koncových uživatelů, ale také odbourává kompromisy ve jménu bezpečnosti.

Jamf Private Access a Jamf Connect se společně integrují s poskytovateli cloudových identit a zajišťují bezpečný přístup k zařízením a firemním zdrojům. Zatímco Jamf Connect umožňuje uživatelům využívat jejich jednotnou identitu a biometrické údaje, Jamf Private Access je skutečné řešení přístupu k síti s nulovou důvěrou a zajišťuje, že po ověření uživatele jsou všechna připojení zabezpečena.

Soukromý přístup

Moderní přístup k síti s nulovou důvěrou (ZTNA) nahrazuje starší technologii VPN a poskytuje zjednodušené a bezpečnější řešení, snadnější na správu a pohodlnější na používání.

Jednotné zásady přístupu

Zahrnují všechny hostingové lokality (lokální, soukromé a veřejné cloudy a aplikace SaaS), všechny moderní operační systémy a všechna paradigmata správy.

Rychlé a efektivní připojení

Nekompromisní přístup k podnikovým aplikacím bez dopadu na výdrž baterie: Jamf pracuje tiše na pozadí, aniž by zasahoval do uživatelského prostředí.

Bezpečnostní model zaměřený na identitu

K podnikovým aplikacím se mohou připojovat pouze oprávnění uživatelé a těžit z konzistentního vynucování zásad napříč datovými centry, cloudy a aplikacemi SaaS.

Zrealizujte ZTNA.

Začněte se vzdáleným přístupem, aby uživatelé mohli pracovat odkudkoli, zvyšte zabezpečení a nakonec vytvořte detailní zásady přístupu. Ještě výkonnější je možnost vytvářet zásady přístupu pro jednotlivé lokální aplikace nebo aplikace SaaS.

Můžete zajistit, aby ke konkrétním aplikacím měli přístup pouze důvěryhodní uživatelé na bezpečných zařízeních. Je to nejen lepší zážitek pro koncové uživatele, ale také bezpečnější řešení pro vaši organizaci.

Jamf Private Access

Chcete se dozvědět více o Zero Trust Network Access (ZTNA)?

Stáhněte si E-book ve kterém se dozvíte, jak Private Access funguje, jaké bezpečnostní prvky jsou integrovány a proč zvážit ověřování sítě.

Jamf

Máte dotaz nebo chcete nabídku na míru?
Napište nám na jamf@asbis.cz nebo vyplňte formulář níže

  Naši partneři

  Zajímáte se o produkty Jamf? Potřebujete pomoc s výběrem správného softwaru a s integrací ve vaší společnosti?
  Obraťte se na naše vybrané partnery.

  System4u

  System4u a.s.
  Lidická 48
  602 00 Brno

  info@system4u.com

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.