|  Společnost ASBIS CZ je oficiálním distributorem značky Jamf.
Jamf Pro

Navržen tak, aby za vás automatizoval správu zařízení Mac, iPad, iPhone a Apple TV a zároveň zvyšoval produktivitu a kreativitu koncových uživatelů.

Jamf Pro je nástroj pro správu zařízení Apple, který dává IT profesionálům a uživatelům možnost naplnit slib jednotné správy ekosystému.

Proč začít používat Jamf Pro?

Jamf Pro nabízí plnou podporu a je vždy připraven spravovat nejnovější verze systémů iOS a macOS. Jamf Pro je také nejlépe hodnoceným a preferovaným řešením ve své třídě. Jednoduché uživatelské rozhraní a komplexní funkce zajišťují plnou integraci počítačů Mac do firemního prostředí.

Nasazení

Potěšte své uživatele plně přizpůsobitelnou implementací. Nasaďte Mac, iPad, iPhone nebo Apple TV pomocí vámi zvoleného postupu a nabídněte uživatelům možnost BYOD programu.

App Management

Zjednodušte správu aplikací pomocí hromadného nákupu a nasazení. Jamf Pro se integruje s Apple Business Manager a Apple School Manager, což vám dává možnost snadno přiřazovat aplikace uživatelům nebo zařízením.

Správa zařízení

Průběžná správa je základem každodenních činností IT. Překročte rámec konfiguračních profilů a pomocí zásad a skriptů přizpůsobte zařízení optimálnímu uživatelskému prostředí.

Správa inventáře

Automaticky shromažďujte údaje o hardwaru, softwaru a specifikaci zabezpečení zařízení Apple. Dynamické Smart Groups sledují vše za vás, včetně verzí softwaru a vypršení záruky.

Zabezpečení

Chraňte svá zařízení Apple pomocí nativních funkcí zabezpečení. Spravujte nastavení a konfigurace zařízení, omezujte škodlivý software a spravujte zařízení Apple bez zásahu uživatele.

Ochrana soukromí uživatelů

Jamf Pro vám umožní oddělit aplikace používané v práci od soukromých aplikací a zabránit tak jejich vzájemnému propojení.

Integrace s Windows

Jamf Pro se bezproblémově integruje se službou Microsoft Intune nebo Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM), čímž zajišťuje kompatibilitu všech zařízení ve vaší společnosti.

Správa zařízení Apple pro začátečníky

Chcete se dozvědět více o správě zařízení? Stáhněte si E-book ve kterém se dozvíte, jak MDM funguje a jak Jamf rozšiřuje nativní služby a programy Apple.

Jamf Pro
Zlatý standard ve správě zařízení Apple.

$3.67
měsíčně za zařízení

Jste připraveni začít? Kontaktujte nás >>

$7.89
měsíčně za zařízení

Jste připraveni začít? Kontaktujte nás >>

Jamf

Máte dotaz nebo chcete nabídku na míru?
Napište nám na jamf@asbis.cz nebo vyplňte formulář níže

  Naši partneři

  Zajímáte se o produkty Jamf? Potřebujete pomoc s výběrem správného softwaru a s integrací ve vaší společnosti?
  Obraťte se na naše vybrané partnery.

  System4u

  System4u a.s.
  Lidická 48
  602 00 Brno

  info@system4u.com

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.