O městské knihovně & Infortrend

MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE

MKP je příspěvková organizace, která patří mezi nejvýznamnější knihovny v České republice. Vznikla v roce 1891, a dnes je s více než čtyřiceti pobočkami největší veřejnou knihovnou u nás. Plní ale také významnou roli kulturní a komunitní.

IT TÝM MKP

Silnou stránkou knihovny je její vlastní IT tým, který v minulosti provedl modernizaci a digitalizaci knihovny, stará se u její provoz a neustále pracuje na zavádění nových technologií. Vzhledem ke specifickým požadavkům se nebojí vytvářet vlastní řešení, včetně vlastního knihovnického systému.

DISKOVÁ POLE V MKP

“Disková pole Infortrend používáme od roku 2013. Máme tu ale zkušenost i s jinými “slavnějšími” značkami a tak můžeme porovnat. Infortrend za nimi nijak nezaostává, nabízí srovnatelný výkon i srovnatelnou kvalitu, aniž by bylo potřeba platit „za značku“. Přitom mnohá technická řešení Infortrendu nám přijdou dokonce modernější a lepší než u značkové konkurence. Takže my rozhodně spokojeni jsme.” Říká hlavní IT specialista z MKP.

O společnosti Infortrend

CIOReview Magazine jmenoval Infortrend jedním z top 10 nejslibnějších poskytovatelů úložných řešení v roce 2018.

Infortrend Technology je čistě Enterprise Data Storage poskytovatel řešení s 25 letou historií a veřejně obchodovatelná společnost na Tchaj-wanu od roku 2002. S cílem poskytnout nejvyšší kvalitu produktů a služeb. Infortrend má integrovaný vývoj produktů, design, výrobu, technickou podporu a konzultace dodáváné s cílem poskytnout svým zákazníkům komplexní řešení. Úspěšně nasadil celosvětově více jak 600 000 redudantních rackových systémů.

Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.