Data Management

Supermicro   /   Data Management

Řešení navržena pro optimalizaci celkových pořizovacích nákladů a architektura s vysokou hustotou a škálovatelností pro nejlepší správu a ochranu vašich dat.

Cloudová úložiště

Virtualizace

Kubernets

SQL

NoSQL

Edge

Kyberneticky odolná infrastruktura Nebulon

První a jediné kombinované řešení serverů a úložišť navržené tak, aby umožňovalo úplné obnovení po ransomwaru za méně než 4 minuty. Supermicro ve spojení s Nebulon vytváří kyberneticky odolné cloudové operační platformy pro poskytovatele cloudových služeb a datová centra.

Cloudem spravované superpočítače Supermicro Ultra, které v jednom řešení integrují výpočetní cluster, úložiště a kybernetickou odolnost, umožňují poskytovatelům MSP a podnikům:

 • Snížit velikost na okraji s řešením s 2 uzly
 • Dělat dvojnásobně více za poloviční dobu s centralizovaným vzdáleným řízením flotily
 • Eliminovat závislosti na serverech a nadbytečnost hyperkonvergované infrastruktury

Architektura řešení Nebulon

Řešení Supermicro Nebulon je napájeno kartou založenou na sběrnici PCIe nazývanou Nebulon Services Processing Unit (SPU), která je předinstalována na platformě Supermicro Ultra. SPU provozuje kompletní sadu firemních datových služeb pro sdílené nebo lokální aplikace pro úložiště, přímo se připojuje k SSD uvnitř serveru a poskytuje všechny úložné služby potřebné pro aplikace běžící na tomto serveru s kovovým podkladem, VMware nebo Linuxem. Celé sdružené řešení, ať už on-premise nebo edge, je spravováno pomocí řídící roviny založené v cloudu nazvané Nebulon ON.

Řešení pro softwarově definované úložiště

Řešení pro storage dodavatele a velká datová centra od Supermicro přináší značné výhody pro softwarově definované úložiště:

 • Maximální efektivita – Formáty s vysokou kapacitou 1U-4U, které vedou průmysl s až 95% energeticky efektivními zdroji na úrovni Platinum
 • Maximální výkon a rozšiřitelnost – Podpora all-Flash NVMe s hybridní rozšiřitelností pro maximální propustnost
 • Spolehlivost pro kritické operace – Schopnost plně redundantního a odolného provozu s napájecími zdroji, větráky a serverovými deskami s možností vzdáleného řízení
 • Ověřená kompatibilita – Laboratorně ověřené hardwarové konfigurace optimalizované pro nejvyšší pracovní zatížení

Řešení Supermicro pro Commvault® HyperScale X™ je intuitivní a škálovatelné, plně integrováno s inteligentními datovými službami společnosti Commvault. Urychlete svou digitální transformaci pomocí tohoto uživatelsky přívětivého softwarově definovaného řešení, které je dostupné prostřednictvím našich sdílených systémových integrátorů.

Společnost Supermicro spolupracovala s Intel® na vytvoření zcela otevřeného softwarového ekosystému pro datové výpočty zaměřeného na data, plně optimalizovaného pro architekturu Intel® a NVM, včetně paměti Intel® Optane™ DC a SSD Intel® Optane™ DC. Systém Distributed Asynchronous Object Storage (DAOS) je základem Intel Exascale storage stack.

Firma Lightbits poskytuje škálovatelné, komponovatelné blokové úložiště založené na NVMe/TCP, které urychluje aplikace on-premise v soukromých a okrajových cloudech. Lightbits je snadno použitelný na vysoce výkonných serverech od Supermicro s pamětí Intel® Optane™ Persistent Memory tak, aby zákazníkům poskytl špičkové úložiště s nízkou latencí.

Supermicro a OSNEXUS společně poskytují lídra na trhu – škálovatelnou a jednotnou platformu pro soubory, bloky a objekty s vysokou dostupností, která zjednodušuje nasazení a správu clusterů ve velkém měřítku a výrazně snižuje vaše celkové náklady.

Společnost Supermicro ve spolupráci s Quantum ActiveScale umožňuje zákazníkům nasadit jakoukoli cílenou velikost Data Lake s vysokou flexibilitou a škálovatelností. Společnost Supermicro nabízí plně integrované, předem testované, naladěné a vestavěné řešení, které je explicitně navrženo pro patentované technologie objektového úložiště ActiveScale, aby organizacím usnadnilo přechod od jejich dřívějšího úložiště na platformy objektového úložiště.

Využijte nové generace systémů all-NVMe s více kapacitními možnostmi, dostupnými prostřednictvím společnosti Supermicro, a nadále získávejte průmyslově vedoucí podporu poskytovanou týmem Qumulo Customer Success.

Řešení společnosti Supermicro Scality RING nabízí úložiště pro objekty a soubory s automatizovanými úrovněmi trvanlivosti dat díky ochraně dat pomocí erasure kódů a schopností správy dat s víceúrovňovou georeplikací. Nákladově efektivní a nezávisle škálovatelné řešení společnosti Supermicro Scality RING poskytuje hybridní cloudovou funkcionalitu s flexibilitou softwarově definovaného řešení.

Systémy vSAN ReadyNodes™ společnosti Supermicro byly vytvořeny s cílem co nejrychleji spustit jednoduchý cluster pro hypervisor-konvergované úložiště.

Společnost Supermicro a WekaIO společně poskytují maximální výkon úložiště na jakémkoli měřítku pro vaše nejextrémnější požadavky. Souborový systém Weka – sdílený a paralelní, který běží na hardwarové platformě Supermicro BigTwin™ a Ultra, vám poskytne nejvyšší propustnost a ultra nízkou latenci na Exabyte úrovni.

Paměťová řešení

MemVerge-Logo-03052023

Společnost Supermicro a MemVerge spolupracují na vytváření Big Memory Computing pro multi-cloudový svět. MemVerge® Memory Machine™ poskytuje softwarově definovanou, komponovatelnou paměť a inteligentní paměťovou službu. Jako softwarový lídr v ekosystému CXL technologie MemVerge komponovatelné paměťové technologie provozuje, střídá, odděluje a sdružuje heterogenní paměti ke zvýšení kapacity paměti a snížení nákladů na paměť.

Řešení RAID

graid logo

SupremeRAID™ je ultimátní řešení pro RAID NVMe a NVMeoF, navržené tak, aby excelovalo v úlohách náročné na vysoký výkon. Uznáváno jako nejrychlejší řešení na světě pro PCIe Gen 3, 4 a 5, nabízí bezkonkurenční výkonnostní schopnosti. S jednou kartou SupremeRAID™ mohou uživatelé dosáhnout mimořádných výsledků, posiluje výjimečný výkon NVMe/NVMeoF a zároveň zvyšuje škálovatelnost, životnost serveru a nákladovou efektivitu.

Staňte se součástí budoucnosti AI s řešeními od Supermicro.

Proč je spolupráce s ASBIS CZ výhodná

Mám zájem o individuální nabídku na míru

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.