Podnikové aplikace a analýza dat

Supermicro   /   Podnikové aplikace a analýza dat

Řešení Hadoop pro Big Data

Obrovské množství informací je poháněno neustále měnícími se aplikacemi, od strukturovaných po nestrukturovaná a polostrukturovaná data, což přináší výzvy pro tradiční IT infrastrukturu. Supermicro Hadoop klustery jsou optimalizovaná řešení s vysokým výkonem, spolehlivostí a škálovatelností. Tyto plně integrované, otestované a konfigurované klustery nabízejí certifikované konfigurace pro Big Data.

Výhody Hadoopu

 • Optimalizované konfigurace pro nejvyšší zátěže
 • Ověřená řešení prostřednictvím testování v laboratoři a při nasazení ve velkém měřítku
 • Nejlepší poměr cena/výkon a kapacita s předními platformami
 • Kompletní klustery s integrovaným HW, SW a podporou
 • Moderní architektura s nejnovějšími technologiemi jako SkyLake procesory, NVMe
 • Flexibilní volby síťových přepínačů s 1 nebo 2x 10G / 25G / 100G přepínači na rack.
 • Nákladově efektivní návrh racku ve formátu 14U, ideální pro testování Proof of Concept

Řešení pro ERP a databáze

Ať už stavíte řešení pro transakční nebo datové sklady, Supermicro nabízí nejnovější technologie od Intelu, AMD, Nvidia a partnerských softwarových společností jako Nutanix, VMware a NetApp, abychom vám zajistili nejvyšší výkon pro vaše aplikace a databáze Oracle.

Vaše firma potřebuje přístup a analýzu velkého objemu dat v reálném čase. S řešeními Supermicro pro SAP HANA® můžete provádět pokročilou analýzu vedle vysokorychlostních transakcí, získávat přesné a aktuální odpovědi a plně využívat hodnotu svých dat.

Redis je vybraným uložištěm pro týmy DevOps, které podporují CI/CD pro moderní aplikace. S kompaktními Supermicro klastry mohou podniky optimalizovat své služby pro lepší uživatelský zážitek v reálném čase na infrastruktuře hybridního native-cloudu.

Certifikovaná řešení Microsoft®

Společnosti Supermicro a Microsoft se spojily, aby dodaly špičková plně certifikovaná řešení navržená tak, aby dosahovaly nejlepší energetické účinnosti, výkonu a celkové optimalizace systému. Řešení Microsoft běžící na hardwaru Supermicro se skládají z Windows Server, SQL Server Data Warehouse, Exchange Server, Hyper-konvergovaných řešení, jako jsou Storage Spaces Direct, Storage Server a Azure Stack. Jsou optimalizována pro trhy Enterprise, Hybrid Cloud, Private a Public Cloud. Dodáváme také software operačního systému Windows předinstalovaný pro rychle rostoucí zákazníky z řad malých a středních podniků a enterprise.

Data Warehouse Fast Track pro Microsoft® SQL Server®

Microsoft Data Warehouse Fast Track (DWFT) pro SQL Server® 2016 je navržen tak, aby zákazníkům poskytoval optimalizované a ověřené systémové architektury pro řešení problémů s pracovní zátěží datových skladů, včetně exponenciálního růstu dat, požadavků na nižší latenci dat a rychlejší odezvy na dotazy. Spojení Supermicro a Microsoft zde přineslo nejvýkonnější referenční architekturu 70TB SQL Server 2016 DWFT v oboru ve 2 socketových systémech s využitím vysoce efektivních ultra serverů využívajících nízkou latenci a vysokou propustnost NVMe SSD.

Staňte se součástí budoucnosti AI s řešeními od Supermicro.

Proč je spolupráce s ASBIS CZ výhodná

Mám zájem o individuální nabídku na míru

  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.