>  Serverové procesory

Serverové procesory AMD EPYC™

Zvyšte výkon pracovní zátěže s jistotou moderních bezpečnostních funkcí, které pomohou urychlit lepší obchodní výsledky s procesory AMD EPYC™.

Zkrácení doby realizace

Procesory AMD EPYC™ pomáhají organizacím a jejich zákazníkům rychle realizovat hmatatelné přínosy jejich investic.

“Přechodem na tuto novou platformu ušetříme během 3 let, jen na provozních nákladech, více než milion dolarů ve 13 datových centrech.”
– J.J. McDaniel, Senior Cloud Architect at QTS

“Procesory budou mít více než dvakrát větší paměť DRAM oproti předchozím systémům. Budeme schopni zdvojnásobit velikost simulací, ale díky až 6x většímu počtu jader budeme schopni tyto datové sady zpracovávat mnohem rychleji.”
– Alastair Basden, Technical Manager for the DiRAC Memory Intensive service, Durham University

” Lze říci, že vícevláknový výkon EPYC je mezi procesory stejné cenové kategorie bezkonkurenční… vysoký počet jader a dostatečná šířka paměťového pásma se pro zákazníky, kteří používají servery pro virtualizaci, umělou inteligenci a ukládání objemných dat, stávají mimořádně atraktivní.”
– Tommy Giesler, Product Manager of Dedicated Root Servers, Hetzner Online

AMD EPYC
AMD EPYC

Moderní bezpečnostní funkce díky AMD Infinity Guard

Procesory AMD EPYC™ jsou od počátku navrženy s ohledem na zabezpečení tak, aby byly maximálně odolné vůči dnešním propracovaným útokům hackerů. AMD Infinity Guard přináší prvotřídní sadu moderních bezpečnostních funkcí, které pomáhají chránit citlivá data, zabraňuje výpadkům a snižuje spotřebu zdrojů.

Užijte si výhody rozhraní PCIe® 4.0

AMD EPYC™ byl prvním serverovým procesorem, který podporoval rozhraní PCIe 4.0. Procesory AMD EPYC™ řady 7002 & 7003 jsou schopny plně využít toto rozhraní. Oproti předchozí generaci PCIe 3.0, procesory AMD EPYC™ podporují větší šířku pásma (PCIe 4.0), která pomáhá zvýšit efektivitu výkonu pracovní zátěže, urychlit výpočetní úlohy a snížit spotřebu energie.

AMD EPYC

Založeno na inovacích

AMD Infinity Architecture je základem procesorové technologie AMD. Propracované designové řešení urychluje zpracování úloh, umožňuje rychlý přístup k datům a pomáhá chránit před neustále se měnícími bezpečnostními riziky.

AMD EPYC

Práce v cloudu /Cloud Computing

Migrujte rychle do cloudu prostředníctvím preferovaného poskytovatele cloudových služeb. Optimalizujte výkon pracovní zátěže se zachováním škálovatelnosti a současně uvolněte potřebné zdroje pro další kritické pracovní úlohy.

AMD EPYC

Databáze a analytika

Transformujte data v informace mnohem rychleji. Využijte výhod analytiky v reálném čase a proměnte  objemná data v obrovskou obchodní výhodu.

AMD EPYC

HCI a virtualizace

Sjednoťte IT infrastrukturu a zjednodušte její správu. Zjistěte, jak můžete ušetřit čas a peníze díky špičkovému výkonu a pokročilým bezpečnostním funkcím.

AMD EPYC

Vysoce výkonná výpočetní technika /HPC

Zvládněte dnešní komerční a výzkumné úlohy HPC a zároveň vytvořte základy pro budoucí inovace HPC.

ASBIS CZ

ASBIS CZ je oficiální distributorem produktů AMD. Staňte se naším partnerem a nakupujte výhodně.

Máte dotaz? Napište nám

   

  © 2024 | ASBIS CZ, spol. s r.o., Průmyslová 1663/6, 102 00 Praha 10. Všechna práva vyhrazena. Vyrobeno společností ASBIS CZ.

   
  Eshop

  Chcete vyzkoušet DEMO server?

  Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

  Intel Coyote Server

   

  Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.