Intel Ethernet řady 800

Síťové adaptéry Intel® Ethernet řady 800 podporují rychlosti až 100 Gb/s a obsahují inovativní a všestranné funkce pro optimalizaci výkonu pracovní zátěže.

Výkon pro cloudové aplikace

Poskytují šířku pásma a zvýšenou propustnost aplikací potřebnou pro náročné cloudové pracovní zátěže včetně edge služeb, webových serverů, databázových aplikací, cachovacích serverů a úložišť.

Optimalizace pro komunikační pracovní zátěže

Síťové adaptéry Intel® Ethernet 800 poskytují optimalizace pro klasifikace a třídění paketů pro síťové a komunikační zátěže s vysokou šířkou pásma, včetně mobilního jádra, 5G RAN a síťových zařízení.

Podpora hyperkonvergovaných řešení

Široké portfolio adaptérů řady 800 s různým počtem portů poskytuje výkon s efektivním využitím serverových procesorů.

Zlepšete efektivitu aplikací a výkon sítě díky inovativním a všestranným funkcím, které optimalizují vysoce výkonné serverové úlohy, jako jsou NFV, úložiště, HPC-AI a hybridní cloud.

Všestrannost a flexibilita datového centra

Na síťových adaptérech Intel Ethernet řady 100GbE 8001 je k dispozici nástroj pro konfiguraci ethernetových portů a nabízí univerzální řešení pro síťová prostředí s vysokou hustotou a omezeným počtem portů. Z jednoho portu se stane osm portů 10GbE, čtyři porty 25GbE a další – na výběr je až šest konfigurací.

Máte další otázky?

Napište našim odborníkům a oni Vám rádi odpoví na Vaše dotazy.

Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.