Intel Core přetaktování

Rychlý tahák

Ukážeme Vám, jak se vyznat v kódovém označení procesorů Intel® Core™ 10. generace.

Odemčené procesory
 

Odemčené procesory Intel® Core™ 10. generace pro stolní počítače jsou optimalizovány pro nadšené hráče, milovníky přetaktování a profesionální tvůrce obsahu, kteří chtějí využít výhod úžasného potenciálu pro přetaktování a fantastického výkonu těchto nových procesorů. Stačí jen hledat písmeno „K“ v názvu procesoru. Pokud chcete tyto odemčené procesory využít opravdu naplno, stáhněte si aplikaci Intel® Performance Maximizer. Tato exkluzivní softwarová aplikace od společnosti Intel vám pomůže s dynamickým nastavením optimálního výkonu vašeho systému.

Pokud si veškerá nastavení raději konfigurujete po svém, vyzkoušejte nástroj Intel® Extreme Tuning Utility, s jehož pomocí budete moci přímo upravovat nastavení procesoru a vyladit si přetaktování k dokonalosti. Chcete experimentovat beze strachu? Využijte naši nabídku záruky Intel® Performance Tuning Protection Plan, která vám zajistí výměnu procesoru v případě jeho poruchy z důvodu přetaktování.

Odemčené procesory Intel
Uzamčené procesory Intel
Uzamčené procesory
 

Procesory Intel® Core™ 10. generace pro stolní počítače jsou vyrobeny pro každodenní používání. Tento typ procesorů naleznete jednoduše tak, že kódové označení procesoru neobsahuje písmeno. Tato platforma je zárukou vynikajícího výkonu od mainstreamového hraní přes tvorbu obsahu až po běžnou práci s PC. Optimální rovnováha mezi frekvencí, jádry a vlákny poskytuje bezkonkurenční výkon stolních počítačů a All-in-One s procesory Intel® Core™ 10. generace.

Stolní počítače s procesorem Intel® Core™ 10. generace vyžadující samostatnou grafickou kartu

Procesory Intel® Core™ 10. generace pro stolní počítače s označením „KF“ a „F“ jsou určeny pro hráče a tvůrce obsahu. Pyšní se stejnými inovacemi, specifikacemi a výkonem jako ostatní modely 10. generace, ale součástí procesoru není grafická jednotka. Pokud je výkon procesoru vaší nejvyšší prioritou, jsou pro vás tyto modely nejvhodnějším řešením. Procesory obsahující „KF“ ve svém označení rovněž disponují možnostmi přetaktování.

 

Technologické inovace

Intel Thermal Velocity Boost

Intel® Thermal Velocity Boost
Hráči a tvůrci obsahu získají ihned ohromující rychlost 5,3 GHz a z ní plynoucí vysoký výkon.

Intel Turbo Boost Max Technology 3.0

Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0
Můžete získat automatické navýšení výkonu při spouštění mnoha běžných aplikací.

 

Podpora paměti s DDR4-2933.6

Podpora paměti DDR4-2933
Umožňuje plynulý a vysoký výkon, špičkový multitasking a výjimečnou produktivitu při tvorbě obsahu.

 

Intel Hyper-Threading Technology

Intel® Hyper-Threading Technology
Je hardwarová inovace, která umožňuje spuštění více než jednoho vlákna na každém jádru. To znamená, že jedno fyzické jádro nyní funguje jako dvě „logická jádra“, která dokáží zpracovat různá softwarová vlákna. Například 10ti jádrový procesor Intel® Core ™ i9-10900K má při aktivaci technologie Hyper-Threading 20 vláken. U 10. generace již od základního modelu Intel® Core™ i3.

Intel Optane Technology

Intel® Optane™ Technology
Získejte vyšší výkon, který vám umožní provádět to, co děláte nejčastěji – navíc neuvěřitelně rychle, plynule a snadno. Když spouštíte aplikace, budete moci otevírat a pracovat s velkými soubory neuvěřitelně rychle nebo pokračovat v práci i během multitaskingu. Intel® Optane™ Technology vám pomůže urychlit běžné úlohy a také spouštění a přistupování k velkým souborům.

 

Thunderbolt 3

Thunderbolt™ 3
Je nejmodernější, nejefektivnější a nejvšestrannější dostupné řešení vstupu/výstupu s propustností až 40 Gb/s pro data a video. Jeho dokovací stanice s jediným kabelem umožňující nabíjení či připojení externí grafiky a s podporou vestavěných síťových možností otevírají úplně nové možnosti.

Intel Wi-Fi 6 AX201

Intel® Wi-Fi 6 AX201
Do procesorů Intel® Core™ 10. generace pro stolní počítače je nyní integrována technologie Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), která umožňuje téměř trojnásobnou rychlost stahování a spolehlivější připojení. Zprostředkovává nejlepší bezdrátové možnosti s flexibilitou pracovat z domova nebo v kanceláři.

 

Intel Ethernet Connection I225

Intel® Ethernet Connection I225
Je nyní k dispozici u platforem s procesory Intel® Core™ 10. generace a zaručuje více než dvojnásobné rychlosti 1GB sítě Ethernet při stávajícím zapojení.

 

Intel Graphics Command Center

Intel® Graphics Command Center
Optimalizujte svůj zážitek s integrovanou grafickou kartou.

 

Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.