Intel přetaktování

Přetaktování

Přetaktování neboli provoz procesoru na vyšší frekvenci, než jaké je jeho tovární nastavení, dokáže zajistit navýšení výkonu. Jedná se o skvělý způsob, jak ze svého PC získat maximum. Stačí jen hledat písmeno „K“ nebo „KF“ v produktovém označení procesoru.

Výjimečné přetaktování
a nové bohaté možnosti

Odemčené procesory Intel® Core™ 10. generace lze upravovat, ladit a taktovat pomocí nových ovládacích prvků. Přetaktování je navrženo pro hráče, tvůrce obsahu a počítačové nadšence. Nové funkce poskytují větší kontrolu než kdykoliv dřív:

  • Vylepšené řízení frekvence napětí umožňuje podrobnější a snadné úpravy.
  • PCIe přetaktování zlepšuje výkon samostatné grafické karty pro uživatele zabývající se extrémním přetaktováním.
  • Technologie Intel® Hyper-Threading nabízí uživatelům možnost přetaktovávat vlákna, která se mají u jednotlivých jader zapnout nebo vypnout.
Intel Core 10. gen

Společnost Intel má exkluzivní nástroje pro každého uživatele zabývajícího se přetaktováním

Intel Performance Maximizer

ZAČÁTEČNÍK

S přetaktováním procesoru lze jednoduše začít s nástrojem Intel® Performance Maximizer. Jedná se o super inteligentní přetaktovací nástroj, který vám pomůže rychle a snadno získat konkurenční výhodu.

Vylepšený nástroj Intel® Performance Maximizer nabízí funkci aktivního ladění skupiny jader, která přetaktovává jednotlivé skupiny jader a zvyšuje tak jejich výkonnostní potenciál. Výsledkem je dosažení maximálního herního výkonu.

ZKUŠENÝ UŽIVATEL

Posuňte laťku ještě výš se softwarem pro pokročilé ladění výkonu Intel® Extreme Tuning Utility, s nímž mohou zkušení nadšenci přetaktovat, monitorovat a testovat zatížení systému.

Zvyšte úroveň výkonných stolních počítačů novým a inovativním způsobem pomocí nástroje navrženého pro uživatele s bohatými zkušenostmi na poli přetaktování.

Intel Extreme Tuning Utility
Intel Easy Streaming Wizard

STREAMER

Častěji než kdykoli v minulosti se lidé různého zaměření zabývají streamováním (sdílení obsahu, hraní, tvorba designu, vaření a mnoho dalšího). Pokud nad streamováním také uvažujete, nástroj Intel® Easy Streaming Wizard vám pomůže s konfigurací aplikace Open Broadcasting Software (jednoho z dnes nejpopulárnějších streamovacích nástrojů).

S Intel® Easy Streaming Wizard bude příprava na streamování otázkou minut, nikoliv hodin.

Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.