Intel Core 13. generace Procesory Intel® Core™ 13. generace Více než
výkon.
Intel Core 13. generace

Procesory Intel® Core™ 13. generace s novým řešením Intel Unison

Desktopové procesory Intel® Core™ 13. generace přinášejí nejlepší herní zážitek na světě s bezkonkurenční možností přetaktování.

Intel Core 13. generace

Nejlepší herní zážitek na světě
Nový procesor Core i9-13900K, který je k dispozici s až 24 jádry (8 P-jader, 16 E-jader) a 32 vlákny, poskytuje nejlepší herní zážitek, streamování a nahrávání. S frekvencí až 5,8GHz a o 15 % vyšším jednovláknovým výkonem dokáže dosáhnout vysokých snímkových frekvencí a umožnit tak ničím nerušené herní zážitky ve špičkových titulech4.

Intel Core 13. generace

Neustálý pokrok ve výkonnosti tvorby obsahu
13. generace desktopových procesorů Intel® Core™ přináší více jader E a až o 41 % vyšší vícevláknový výkon, který umožňuje zpracovat více výpočetně náročných úloh a udržet uživatele v tvůrčím tempu.

Intel Core 13. generace

Nepřekonatelný zážitek při přetaktovávání5
Procesor Intel® Core™ 13. generace nabízí bezkonkurenční zážitek z přetaktování pro každého – od profesionálů až po začátečníky. Uživatelé procesorů Intel® Core™ 13. generace se mohou těšit na vyšší průměrné rychlosti přetaktování napříč jádry P, E a pamětí DDR5.

Intel Unison: Otevřený ekosystém s plynulým chodem na více zařízeních

Po akvizici společnosti Screenovate, která byla představena na veletrhu CES 2022, Intel uvádí Intel® Unison™, softwarové řešení, které hladce propojuje počítač a zařízení k dosažení univerzálního a snadno použitelného prostředí napříč operačními systémy. Prvotní verze Intel Unison bude poskytovat nepřetržité a bezproblémové propojení mezi počítačem a telefonem, počínaje systémy iOS a Android.

Po snadném procesu párování si budou uživatelé moci užít:

Přenos souborů: Uživatelé ušetří čas při přenosu souborů a fotografií mezi počítačem a zařízením s operačním systémem Android nebo iOS a mohou si tak vychutnat pořizování fotografií nebo videí na telefonu a bezproblémovou úpravu na počítači.

SMS zprávy: Uživatelé mohou odesílat a přijímat textové zprávy z počítače, vyhnout se přepínání zařízení a užívat si tak pohodlí klasické klávesnice a monitoru.

Telefonní hovory: Díky přístupu ke kompletnímu seznamu kontaktů telefonu mohou uživatelé volat a přijímat hovory přímo z počítače.

Oznámení na telefonu: Uživatelé mohou přijímat a spravovat oznámení z počítače, což jim dává možnosti zůstat ve spojení a mít vše pod kontrolou.

Intel Unison bude uveden na trh pro vybrané notebooky Intel® Evo™ s procesory Intel® Core™ 12. generace od společností Acer, HP a Lenovo – v letošním roce a od začátku roku 2023 se rozšíří na modely s procesory Intel® Core™ 13. generace. Intel Unison se bude v budoucnu nadále rozvíjet o další tvarové prvky, funkce a operační systémy6.

1 Based on the Intel Core i9-13900K is the world’s fastest desktop processor at 5.8 GHz. As of September 7, 2022.
2 World’s Best Gaming Experience based on performance and unique features of 13th Gen Intel Core processors, including in comparison to 12th Gen Intel Core i9-12900K, AMD Ryzen 9 5950X, and AMD Ryzen 7 5800X3D, as of Sept. 7, 2022.  See www.intel.com/PerformanceIndex for details.
3 Performance varies by use, configuration and other factors. Learn more at www.Intel.com/PerformanceIndex. Performance results are based on testing as of dates shown in configurations and may not reflect all publicly available updates. See configuration disclosure for additional details.
4 Performance hybrid architecture combines two core microarchitectures, Performance-cores (P-cores) and Efficient-cores (E-cores), on a single processor die first introduced on 12th Gen Intel Core processors. Select 13th Gen Intel Core processors do not have performance hybrid architecture, only P-cores, and have same cache size as prior generation; see ark.intel.com for SKU details.
5 Overclocking may void warranty or affect system health. Results may vary. See www.intel.com/overclocking for details.
6 Intel® Unison™ solution is currently only available on eligible Intel® Evo™ designs on Windows-based PCs and only pairs with Android- or iOS-based phones; all devices must run a supported OS version.
See intel.com/performance-evo for details, including set-up requirements.  Results may vary.

ASBIS CZ

ASBIS CZ je oficiální distributorem produktů Intel. Staňte se naším partnerem a nakupujte výhodně.

Jste koncový uživatel a máte zájem o produkty Intel?

Alza
CZC
T.S.Bohemia
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.