Intel NUC
Intel® NUC Mini PC

Intel® NUC Mini PC

Připraveno k použití   |   Ready-to-Run

Tyto miniaturní stolní počítače jsou připraveny k práci ihned po vybalení z krabice. Dodávají se kompletně nakonfigurované včetně pamětí RAM, SSD disků a operačního systému Windows. Připojíte pouze monitor přes HDMI nebo Thunderbolt™ 4, klávesnici a myš do USB portu a zapojíte zdroj napájení.

Intel® NUC Kit

Připraveno k sestavení   |   Ready-to-Build

Intel® NUC kity poskytují základ pro sestavení mini počítačů s možností vlastního rozšíření. Dodávají se bez pamětí, úložiště a operačního systému, takže si je můžete nakonfigurovat přesně podle svých představ. Intel® NUC Kity jsou kompatibilní s operačními systémy Windows nebo Linux.

Intel® NUC Kits

Funkce a výhody Intel® NUC produktů

Mimořádný výkon
Intel® NUC mini PC obsahuje výkonný procesor, rychlou paměť a úložiště srovnatelné s nejnovějšími stolními počítači a notebooky

Pokroková architektura a technologie
Nové modelové řady jsou osazeny nejnovějšími procesory Intel® Core ™ 12.generace, které jsou vybaveny průlomovou hybridní architekturou kombinující výkonná a efektivní jádra

Konektivita a flexibilita
Dostatečné množství předních i zadních USB portů, konektory HDMI a  Thunderbolt ™ společně s integrovanou Wifi a Gigabit Ethernetem poskytují skvělou konektivitu a flexibilitu

Moderní design
Miniaturní rozměr NUC zařízení je optimálním řešením pro malé prostory a svou nízkou spotřebou garantují velmi úsporný provoz

Rozsáhlé využití
Kit verze jsou otevřené platformy určené pro tvůrce i integrátory s širokým použitím od herních a multimediálních zařízení, digitálního značení až po využití v průmyslu

Kvalita a spolehlivost
Společnost Intel dlouhodobě poskytuje 3letou záruku a nepřetržitou podporu

Intel® NUC pro domácnost

Chytřejší domov je blíž díky Intel® NUC. Malá velikost a vysoký výkon Intel® NUC může přinést technologii do vaší kuchyně, řídit vaše multimediální domácí centrum a samozřejmě být zdrojem vaší domácí kanceláře a prostoru pro tvoření.

Domácí zábava
Dopřejte si maximum pro svou streamovací knihovnu s Intel® NUC Mini PC: 4K video, 7.1 digitální zvuk přes Toslink a plně vybavený počítač – vše v malém rozměru.

Hraní
Podpora až šesti obrazovek, výkon pro plně pohlcující VR a sady barebone, které vám umožní sestavit si svůj vysněný stroj – Intel® NUC je zcela nový způsob hraní.

Tvůrci
Potřebujete vysoce výkonnou platformu pro svůj nezávislý film? Nebo potřebujete místo pro správu všech digitálních vzpomínek vaší rodiny? Intel® NUC nabízí tvůrcům řadu možností, od mini ready-to-run počítačů až po sady barebone.

Domácí kancelář
Zmenšete technologii své domácí kanceláře, aniž byste obětovali výkon nebo možnosti. Intel® NUC Mini PC zvládne veškerou práci stolního velkého počítače na malém zlomku prostoru.

Intel® NUC pro byznys

Je tu velké využití v byznysu pro každou malou úsporu prostoru – rychle a snadno použitelný Intel® NUC. Intel® NUC Mini PC je, od stolních pracovních stanic až po produktivitu v konferenčních místnostech, neviditelným spoluhráčem v každém obchodním využití.

Obrazovky
Díky podpoře až šesti obrazovek 4K, integrované Wi-Fi a malému provedení, které lze připojit za obrazovku, je Intel® NUC ideálním řešením pro konferenční místnosti, informační koutky a digitální dotykové zařízení.

Profesionálové
Ať už potřebujete maximální výkon pro vykreslování grafiky a videa nebo spolehlivého a výkonného pomocníka pro kancelářské aplikace, pro každou profesionální potřebu je tu Intel® NUC.

Průmysl
Intel® NUC Rugged je připraven pro práci v náročných prostředích a aplikacích IoT. Umístěte Intel® NUC Rugged kamkoli, kde potřebujete výpočetní výkon a inteligenci.

Státní správa a vzdělávání
Díky minimálnímu rozměru, jednoduchému nastavení a snadné správě je Intel® NUC ideální pro inteligentní učebny, počítačové učebny a samostatné pracoviště.

ASBIS CZ

ASBIS CZ je oficiální distributorem produktů Intel. Staňte se naším partnerem a nakupujte produkty Intel® NUC.

Jste koncový uživatel a máte zájem o produkty Intel® NUC?

Nakupujte u našich stávajících partnerů.

Alza
CZC
T.S.Bohemia
Netfox
Softcom
Xcore System
Eshop

Chcete vyzkoušet DEMO server?

Server k zapůjčení: Intel 2U Coyote Pass, RAM: 16x Kingston DDR4 8GB DIMM 3200MHz

Intel Coyote Server

 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.